Український бренд «Агрохімічні технології» (АХТ) вже третій рік поспіль виводить на ринок України прогресивні препарати, які змінюють уявлення агрономів про ефективність захисту рослин.

18 прогресивних препаратів від бренду Агрохімічні технології

У портфоліо бренду АХТ вже 18 прогресивних препаратів, 8 з яких – препарати власної розробки, що не мають аналогів в Україні. Наша головна задача – створювати такі продукти, які будуть максимально вирішувати «головні болі» фермера. Ми завжди експериментуємо з концентраціями, формуляціями, проводимо детальні дослідження у лабораторних та польових умовах, щоб отримати ідеальну формулу продукту.
––– Сергій Богомаз, головний агроном бренду АХТ
Фунгісил
Новий стробірулінвмісний фунгіцид з вираженим фізіологічним ефектом, що відмінно контролює плямистості зернових та широкий спектр хвороб соняшнику, сої.
Найкраще рішення для Т2 зернових!
КЕ, піраклостробін 200 г/л + пропіконазол, 250 г/л
Фунгімакс
3-х компонентний високоефективний системний фунгіцид для зернових з унікальною комбінацією діючих речовин.
3D-захист зернових у фазі Т0/Т1!
СЕ, тіофанат-метил 200 г/л + пропіконазол, 120 г/л + триадимефон, 50 г/л
Тіаклотрин-М
Інсектицид контактної, кишкової і системної дії зі швидким стоп-ефектом і тривалим періодом захисної дії для всіх основних польових культур.
КС, тіаметоксам, 200 г/л + клотіанідин, 50 г/л + бета-цифлутрин, 50 г/л
Флутривіт Максі
Системний фунгіцид профілактичної та лікувальної дії з вдвічі вищою концентрацією діючої речовини. Працює за низьких температур повітря (від +6°С).
КС, флутриафол, 500 г/л
Полігард Максі
Популярний фунгіцид у новій формуляції (суспензія). Системний фунгіцид з рістрегулюючою дією і підвищеною концентрацією проти збудників хвороб на основних культурах.
Висока ефективність проти фузаріозу колосу.
КС, тебуконазол, 430 г/л
Цимоксил
Двокомпонентний інноваційний фунгіцид проти пероноспорозу та інших грибів всіх класів, з потужним стоп-ефектом та тривалим захисним ефектом проти більшості хвороб соняшнику та сої.
Унікальне поєднання діючих речовин різних класів робить препарат одним із найефективніших фунгіцидів.
ЗП, цимоксаніл, 300 г/кг + флутриафол, 210 г/кг
Тіаклотрин-М
Інсектицид контактної, кишкової і системної дії зі швидким стоп-ефектом і тривалим періодом захисної дії для всіх основних польових культур.
КС, тіаметоксам, 200 г/л + клотіанідин, 50 г/л + бета-цифлутрин, 50 г/л
Еміприд
Контактно-системний інсектицид з трансламінарною властивістю та пролонгованою дією проти широкого спектру шкідників, і сисних, і лускокрилих. Швидкий та тривалий захист від лускокрилих!
ВГ, ацетаміприд, 150 г/кг + емамектин бензоат, 100 г/кг
Піризокс
Новий двокомпонентний акарицид контактної і трансламінарної дії для захисту від кліщів на всіх стадіях розвитку, що не має аналогів в Україні. Препарат забезпечує швидкий та тривалий захисний ефект.
ЗП, гекситіазокс, 140 г/кг + піридабен, 300 г/кг
Тіатрин
Двокомпонентний інсектицидний протруйник з потужним репелентним ефектом для захисту насіння і сходів зернових, соняшнику, кукурудзи.
Захист 360º: від основних наземних до найпроблемніших ґрунтових шкідників!
ТН, тіаметоксам,500г/л +
бета-цифлутрин,50г/л
Кватрофорс
Чотирьохкомпонентний фунгіцидний протруйник з рістстимулюючою дією. Захищає насіння та сходи пшениці та сої від максимально широкого спектру хвороб.
Чотири складові повноцінного захисту.
ТН, флутриафол, 50 г/л +імазаліл, 40 г/л + металаксил-М, 30 г/л + піраклостробін, 20 г/л
Унісулам
Системний післясходовий гербіцид для контролю однорічних широколистих та деяких багаторічних бур'янів, падалиці соняшнику і ріпаку в посівах зернових колосових, кукурудзи. Посилений контроль підмаренника чіпкого, падалиці ріпаку та соняшнику всіх видів у посівах зернових колосових, кукурудзи. Препарат має широке "вікно" застосування – від 2-3 листків до прапорцевого листка у зернових.
КС, флорасулам, 100 г/л
Мілафорт Екстра
Післясходовий гербіцид з широким вікном застосування для захисту від широкого спектра бур'янів і падалиць у посівах кукурдзи (в т.ч. осотів, латука татарського, гірчака, ваточника сирійського).
Позбудьтесь найпроблемніших бур'янів на кукурудзі
МД, мезотріон, 75 г/л + нікосульфурон, 30
Тардер
Регулятор росту для соняшнику і зернових, що запобігає виляганню рослин та підвищує врожайність

етефон, 480 г/л
Трінекс
Регулятор росту для зернових, що запобігає виляганню рослин, стимулює розвиток кореневої системи та працює за низьких температур

трінексапак-етил, 250 г/л
Вітамін Бор
Добриво для позакореневого підживлення з високим вмістом бору для попередження борного голодування рослиною. Гарний партнер в складних бакових сумішах, має кисле рН і частково знижує рН робочого розчину.
Бор 17%
N-stab
Інгібітор уреази, що застосовується з КАС чи карбамідом. Суттєво зменшує втрату азоту. Уповільнює перехід азоту з амідної форми в амонійну до 14 днів, що забезпечує рівномірніше споживання рослинами доступного азоту.
РК, NBPT 267 г/л (n-бутилтіофосфортриамід)
Регістан Ультра
Вдосконалений контактний десикант для підсушування культури перед збиранням врожаю та часткового знищення бур'янів.
Підвищення концентрації діючої речовини відбулося разом зі зміною ад'ювантів, які суттєво збільшують ефективність препарату.
РК, дикват (дибромід), 374 г/л
Акваглайд
Підкислювач та кондиціонер робочого розчину: пом'якшує жорстку воду та знижує рівень pH води, що запобігає лужному гідролізу препаратів.
Спеціальна формуляція органічних кислот
Щоб придбати препарати бренду АХТ, звертайтесь до наших представників