Український бренд «Агрохімічні технології» (АХТ) вже третій рік поспіль виводить на ринок України прогресивні препарати, які змінюють уявлення агрономів про ефективність захисту рослин.

18 прогресивних препаратів від бренду Агрохімічні технології

У портфоліо бренду АХТ вже 18 прогресивних препаратів, 8 з яких – препарати власної розробки, що не мають аналогів в Україні. Наша головна задача – створювати такі продукти, які будуть максимально вирішувати «головні болі» фермера. Ми завжди експериментуємо з концентраціями, формуляціями, проводимо детальні дослідження у лабораторних та польових умовах, щоб отримати ідеальну формулу продукту.
––– Сергій Богомаз, головний агроном бренду АХТ
Мілафорт Екстра
Післясходовий гербіцид на кукурудзу широкого спектра дії із широким вікном застосування (2-10 листків). 3 головні переваги препарату: контролює ваточник сирійський, має ґрунтову дію, не потребує додавання сурфактантів.
МД, мезотріон, 75 г/л + нікосульфурон, 30
Кожен препарат пройшов ретельні лабораторні дослідження та польові випробування.
Нові препарати уже вписані в системи захисту від бренду АХТ з рекомендованими нормами та фазами внесення. Короткий огляд кожного препарату читайте далі.
Унісулам
Системний післясходовий гербіцид для контролю однорічних широколистих та деяких багаторічних бур'янів, падалиці соняшнику і ріпаку в посівах зернових колосових, кукурудзи. Посилений контроль підмаренника чіпкого, падалиці ріпаку та соняшнику всіх видів у посівах зернових колосових, кукурудзи. Препарат має широке "вікно" застосування – від 2-3 листків до прапорцевого листка у зернових.
КС, флорасулам, 100 г/л
Кватрофорс
Чотирьохкомпонентний фунгіцидний протруйник для зернових та сої з розширеним спектром дії та рістстимулюючою дією. Протруйник захищає надземну частину сходів від повного спектру ранніх листкових хвороб, а також препарат локалізуються в насінні та коренях, забезпечуючи захист від всіх видів гнилей. Чотири складові повноцінного захисту.
ТН, флутриафол, 50 г/л +імазаліл, 40 г/л + металаксил-М, 30 г/л + піраклостробін, 20 г/л
Тіатрин
Контактно-системний інсектицидний протруйник з репелентним ефектом. Забезпечує тривалий захист насіння та сходів від основних наземних та ґрунтових шкідників (совки, дротяники, жужелиці, блішки, попелиці та інші).

ТН, тіаметоксам,500г/л +
бета-цифлутрин,50г/л
Еміприд
Високоефективний контактно-системний інсектицид з тривалим захисним ефектом. Дієвий проти лускокрилих, а також має широкий спектр контролю проти більшості шкідників сільськогосподарських культур.
ВГ, ацетаміприд, 150 г/кг + емамектин бензоат, 100 г/кг
Тіаклотрин-М
Інсектицид контактної, кишкової і системної дії зі швидким стоп-ефектом і тривалим періодом захисної дії (25-30 днів). Тіаклотрин-М було розроблено у концепції антирезистентної програми.
КС, тіаметоксам, 200 г/л + клотіанідин, 50 г/л + бета-цифлутрин, 50 г/л
Піризокс
Новий двокомпонентний акарицид контактної і трансламінарної дії для захисту від кліщів на всіх стадіях розвитку, що не має аналогів в Україні. Препарат забезпечує швидкий та тривалий захисний ефект.
ЗП, гекситіазокс, 140 г/кг + піридабен, 300 г/кг
Фунгісил
Новий стробілуринвмісний фунгіцид системної та трансламінарної дії з яскраво вираженим фізіологічним ефектом, що відмінно контролює плямистості зернових. Найкраще рішення для Т2.
Завдяки високому вмісту діючих речовин відбувається відмінна лікувальна дія та тривалий захисний ефект.
КЕ, піраклостробін 200 г/л + пропіконазол, 250 г/л
Фунгімакс
3-х компонентний системний фунгіцид з унікальною комбінацією діючих речовин в найкращій формуляції для них. Ефективний проти широкого спектру хвороб. Найкраще рішення для Т0/Т1 зернових. Препарат забезпечує пролонгований захист після відновлення весняної вегетації.
СЕ, тіофанат-метил 200 г/л + пропіконазол, 120 г/л + триадимефон, 50 г/л
Флутривіт Максі
Системний фунгіцид профілактичної та лікувальної дії з підвищеною концентрацією. Працює за низьких температур повітря (від +6°С)
КС, флутриафол, 500 г/л
Полігард Максі
Популярний фунгіцид у новій формуляції (суспензія). Системний фунгіцид з рістрегулюючою дією і підвищеною концентрацією проти збудників хвороб на основних культурах.
Висока ефективність проти фузаріозу колосу.
КС, тебуконазол, 430 г/л
Цимоксил
Двокомпонентний інноваційний фунгіцид проти пероноспорозу та інших грибів всіх класів, з потужним стоп-ефектом та тривалим захисним ефектом проти більшості хвороб соняшнику та сої.
Унікальне поєднання діючих речовин різних класів робить препарат одним із найефективніших фунгіцидів.
ЗП, цимоксаніл, 300 г/кг + флутриафол, 210 г/кг
Регістан Ультра
Вдосконалений контактний десикант для підсушування культури перед збиранням врожаю та часткового знищення бур'янів.
Підвищення концентрації діючої речовини відбулося разом зі зміною ад'ювантів, які суттєво збільшують ефективність препарату.
РК, дикват (дибромід), 374 г/л
Акваглайд
Підкислювач та кондиціонер робочого розчину: пом'якшує жорстку воду та знижує рівень pH води, що запобігає лужному гідролізу препаратів.
Спеціальна формуляція органічних кислот
Вітамін Бор
Добриво для позакореневого підживлення з високим вмістом бору для попередження борного голодування рослиною. Гарний партнер в складних бакових сумішах, має кисле рН і частково знижує рН робочого розчину.
Бор 17%
N-stab
Інгібітор уреази, що застосовується з КАС чи карбамідом. Суттєво зменшує втрату азоту. Уповільнює перехід азоту з амідної форми в амонійну до 14 днів, що забезпечує рівномірніше споживання рослинами доступного азоту.
РК, NBPT 267 г/л (n-бутилтіофосфортриамід)
Тардер
Регулятор росту для соняшнику і зернових. Запобігає виляганню рослин та підвищує врожайність

етефон, 480 г/л
Трінекс
Запобігає виляганню рослин та підвищує врожайність
трінексапак-етил, 250 г/л
Щоб придбати препарати бренду АХТ, звертайтесь до наших представників
Контакти представників бренду АХТ
Схід (Харків, Дніпро, Запоріжжя) - 0972120050, Оксана

Центр (Київ, Полтава, Суми, Чернігів, Черкаси) - 0675014361, Євген

Захід (Вінниця, Житомир, Хмельницький, Тернопіль, Рівно, Луцьк, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Ужгород) - 0674305179, Наталія

Південь (Одеса, Миколаїв, Херсон, Кіровоград ) - 0679576047, Володимир