КС, тіаметоксам 200 г/л, клотіанідин 50 г/л, бета-цифлутрин 50 г/л

Високоефективний інсектицид системно-контактної дії для захисту сільськогосподарських культур від шкідників

Унікальний трикомпонентний інсектицид

Препаративна форма:
Концентрат суспезії
Тара: Каністра 5 л
Хімічна група: Неонікотиноїди, синтетичні піретроїди
Група IRAC: 4А, 3А
Розподіл у рослині: Системний, трансламінарний, контактний
Вплив на шкодочинний об'єкт: Контактний, кишковий
Надійний контроль широкого спектру шкідників
Можливість використання на багатьох культурах — оптимізація управління продуктом у господарстві
Пролонгована захисна дія
Швидкий стоп-ефект за рахунок бета-цифлутрин
Препарат має трансламінарну та системну дії (рухається актропетально), тому захищає необроблені частини рослини та контролює шкідників, що живуть приховано
Переваги

Програма інтенсивного захисту

Тіаклотрин-М було розроблено у концепції інтенсивного захисту зернових колосових культур. Нарощування біологічної маси зерновими культурами відбувається із різною швидкістю, на різних етапах онтогенезу, тому застосування найбільш адаптованих для швидкості росту, або для особливих погодних умов інсектицидів вкрай важливе і економічно обґрунтовано.
Фази розвитку зернових колосових
ВВСН 13-25 (Т0) — це самий початок розвитку зернових, період закладання майбутнього врожаю. Повільний ріст (в залежності від погодних умов), та велика чутливість до шкідників. Зазвичай дуже низьки денні та нічні температури, часті опади або рясні роси. У цей час важливо швидко знищувати шкідників інсектицидами, які ефективні при нестабільних погодних умовах. Саме тому ідеальним інсектицидом для Т0 є Атрікс, який можна використовувати при низьких температурах і який має швидку дію на імаго та личинок шкідника, запобігаючи їх розмноження та нанесення шкоди рослинам.
У фази розвитку зернових колосових
ВВСН 26-30 (Т1) зазвичай спостерігаються
низькі температури, або їх перепади. В цей час відбувається повільне наростання біологічної маси зернових, тому одна з головних вимог до інсектициду — зберігати ефективність в таких умовах, захищаючи новий приріст. При цьому необхідно забезпечити якомога довший період захисту. Саме тому ідеальний інсектицид для Т1 — Канонір Дуо. Лямбда-цигалотрин – володіє швидким стоп-ефектом, імідаклоприд — забезпечує захист нового приросту та тривалий період дії.
У фази розвитку зернових колосових ВВСН 31-49 (Т2) рослини максимально швидко нарощують вегетативну масу (до 70% від загальної біомаси). Зазвичай в цей час наступають періоди високих температур і відсутність опадів, активність шкідників та їх чисельність зростають, це спричиняє максимальний тиск шкідників на культуру. У цей період необхідно застосовувати інсектицид, який має більшу рухомість в рослині, а також тривалу дію, щоб убезпечити рослини від пошкодження. Тому у Т2 кращим рішенням буде найпотужніший інсектицид – Тіаклотрин-М. Тіаметоксам має найвищу розчинність і рухомість серед неонікотиноїдів, а клотіанідин – найдовший період захисної дії, і високу контактну дію. Це унікальне поєднання неонікотиноїдів та піретроїда дозволяє вирішити всі проблеми які постають перед інсектицидами в цей час.
У фази розвитку зернових колосових
ВВСН 50-79 (Т3) в цей період формуються кількісні та якісні показники врожаю. Відбувається зміна центрів накопичення пластичних речовин. Формування колосу та налив зерна часто відбувається на фоні тривалих антициклонів які супроводжуються підвищеною інсоляцією, низькою відносною вологістю повітря і нерідко високими температурами. Найбільшої шкоди
у дані фазі завдають трипси, клопи, попелиці. Втрати врожаю на "фінішній прямій" особливо неприємні! Більше того вони є як кількісними, так і якісними. В таких умовах проти цих шкідників найкраще рішенням буде суміш Асистент Максі+ Лаготрин. Ацетаміприд контролює сисних шкідників за рахунок системності та завдяки найкращий в групі неонікотиноїдів стійкості до УФ, має пролонговану дію в екстремальних погодних умовах (антициклони). Лямбда-цигалотрин у капсульований суспензії має підвищену стійкість до УФ, завдяки чому подовжується період його захисної дії. Сукупність унікальних властивостей цих продуктів робить їх незамінними для захисту зернових колосових в цей період.