КС, тіаметоксам 200 г/л, клотіанідин 50 г/л, бета-цифлутрин 50 г/л

Високоефективний контактно-системний
інсектицид з кишковою дією

Ключовий елемент антирезистентної програми

Широкий спектр дії (сисні, листогризучі, прихованоживучі) та ті, що харчуються під листком)

Тривалий захисний період (до 25-30 днів) за рахунок тривалої біологічної ефективності клотіанідину та переходу тіаметоксаму в клотіанідин

Відмінний елемент антирезистентної програми поєднання двох менш поширених неонікотиноїдів і піретроїда

Швидкий стоп-ефект за рахунок бета-цифлутрину

Захист необроблених частин рослини та нових листків за рахунок високої рухомості і системності діючих речовин

Основні контрольовані шкідники

Тіаклотрин-М: ключовий елемент антирезистентної програми

Антирезистентна програма

Тіаклотрин-М було розроблено у концепції антирезистентної програми. Чергування діючих речовин протягом сезону значно зменшує ризик виникнення стійкості шкідників до окремих діючих речовин. Це дозволить уникнути вимушеного використання надто дорогих інсектицидів у майбутньому, і продовжувати ефективно контролювати широкий спектр шкідників за помірний бюджет. Проблема резистентності з кожним роком стає більш актуальною.

Особливо актуальна вона у південних регіонах України: чим вища температура повітря в регіоні, тим більше генерацій шкідник може сформувати за сезон. За даними спостережень, у шкідників, які дають багато поколінь за сезон (попелиці, трипси, кліщі) – резистентність може проявитись на 3-5 рік.
Бета-цифлутрин і тіаметоксам – менш популярні і загальновживані інсектицидні д.р., що робить їх відмінними елементами антирезистентної програми.

Три діючі речовини – чотирикратний удар

Комбінація кращих діючих речовин з різними діючими характеристиками забезпечує швидкий і тривалий захист рослин від широкого спектру шкідників.

Тіаметоксам неонікотиноїд, має найвищу у групі розчинність, тому швидко проникає в рослину, а за рахунок найвищої мобільності – швидко поширюється з клітинним соком рослини. Має пролонговану дію, оскільки з часом перетворюється в клотіанідін та зберігає ефективність.

Клотіанідин – неонікотиноїд, має системну дію, що забезпечує тривалий захист від колючо-сисних шкідників, а також має додаткову контактну дію, що підсилює ефект бета-цифлутрину.

Бета-цифлутрин
– контактний піретроїд, володіє блискавичним стоп-ефектом. Живлення шкідників припиняється одразу після застосування препарату.

Тіаметоксам продовжує дію неонікотиноїдів

Тіаметоксам та клотіанідін – унікальне і найбільш ефективне поєднання неонікотиноїдів на ринку. Клотіанідин потрапляє в рослину і починає працювати одразу. Тіаметоксам за рахунок високої системності і рухомості в більшій кількості потрапляє до нових листків, де переходить у клотіанідин. Таким чином Тіаклотрин-М забезпечує подовжений захисний ефект неонікотиноїдів та більшу концентрацію діючих речовин у нових листках.

Контроль повного спектра основних шкідників

За рахунок потужної системної дії і рухомості в рослині діючі речовини Тіаклотрин-М ефективно контролюють прихованоживучих шкідників (наприклад трипс пшеничний). Також контролюються інші шкідники із колючо- сисним ротовим апаратом (попелиці, цикадки). Вони є небезпечними перенощиками вірусів, які можуть призвести до значних втрат урожайності.
Менеджер бренду АХТ з радістю допоможе обрати потрібного дистриб'ютора, підібрати найкращу ціну та отримати препарат якнайшвидше