ПРО КОМПАНІЮ

"Агрохімічні технології" (АХТ) – бренд засобів захисту рослин, що з 2008 року успішно поширюється на ринку України. АХТ зарекомендував себе як надійний та вигідний партнер українського аграрія. Площа землі, обробленої пестицидами бренду АХТ, щорічно зростає.
Ретельно пропрацьована рецептура: препарати містять високотехнологічні функціональні додатки (ад'юванти, біоактиватори), що забезпечують підвищену ефективність діючих речовин;
Стабільно висока якість діючих та допоміжних речовин: компанія співпрацює з найкращими виробниками у Китаї та Європі, та забезпечує двоступеневий контроль якості при виробництві;
Оптимальний підбір препаратів у портфоліо: продукти АХТ дають можливість точково діяти на актуальні проблеми, уникаючи зайвих витрат, та створювати будь-які необхідні захисні комбінації.
Пестициди "Агрохімічні технології" – це результат поєднання комплексу серйозних лабораторних і польових досліджень, високих вимог до виробництва та спеціального підходу до контролю якості.
«Ретельно пропрацьована рецептура один з найважливіших факторів якості засобів захисту рослин АХТ.
У кожний препарат входить від 5 до 10 допоміжних речовин, що забезпечують стабільність, однорідність, проникність, площу покриття препарату і т.д.
Надані факти ґрунтуються на даних аналітичних агенцій.
*
При розрахунку на однократний обробіток.
**
Генеричні компанії компанії, які виробляють виключно постпатентні засоби захисту.
Розробка і тестування рецептур препаратів відбувається в лабораторії світового стандарту GLP.
Good Laboratory Practice – система норм, правил і вказівок для забезпечення достовірності результатів лабораторних досліджень. Насамперед використо- вується в розробці хімічних речовин.
Агрономічна служба та хімік-технолог АХТ в Україні аналізують проблему та формулюють технічне завдання для хіміків-науковців у Китаї.

У розробку активно залучені передові виробники допоміжних елементів: SOLVAY, HUNTSMAN, AKZO NOBEL, CRODA та інші.
варіантів різних рецептур розробляють хіміки-технологи для створення одного нового препарату АХТ.
середній термін від
надходження замовлення до лабораторії до визначення фінальної рецептури.
найкращі за результатами тестування прототипи препаратів переходять Відділ хроматографії до етапу тестування на практиці.
Агрономи-косультанти АХТ досліджують ефективність препаратів у реальних умовах на базі дослідницьких ділянок в партнерських господарствах по всій Україні.
Обирається найбільш ефективна рецептура для виготовлення у промислових масштабах.
ПАРАМЕТРИ
біологічна ефективність
фітотоксичність
зручність застосування
ефективність у бакових сумішах
вплив зовнішніх факторів
Дослідницьких ділянок
у партнерських господарствах
1 ПРИНЦИП АХТ: ЗНАТИ ВСІХ, ЩОБ ОБРАТИ НАЙКРАЩИХ.
Для того, щоб обрати найякісніші складові, представники АХТ проводять до 6 місяців на рік у Китаї, вивчають особливості різних виробництв та нові розробки наукових відділів. Висновки про переваги різних виробників ми робимо тільки після ґрунтовних власних досліджень.
Критерії вибору ДР певного виробника:
Високий ступінь очистки;
2 ПРИНЦИП АХТ: НІКОЛИ НЕ ЗАОЩАДЖУВАТИ НА ЯКОСТІ СКЛАДОВИХ.
Діючі речовини (ДР)
Використовуємо лише високоякісні ДР.
Відсутність токсичних домішок;
Дрібність помолу (для суспензійних та сипучих форм).
Виробники:
Rhodia Solvay (Бельгія)
Допоміжні речовини
Виготовляються на найкращих заводах Китаю та світу. За рахунок близького партнерства компанія АХТ однією з перших впроваджує нові розробки виробників.
Huntsman (США)
Akzo Nobel (Нідерланди)
Сroda (Великобританія)
Під час виробництва препаратів відбувається
двоступеневий контроль якості.
Вхідний контроль та контроль на кожному етапі технологічного процесу здійснюється спеціалізованою лабораторією заводу-виробника.
АХТ повторно аналізує якість вхідної сировини (діючих та допоміжних речовин) та готової продукції у незалежних лабораторіях стандарту GLP.
Таким чином компанія додатково контролює ідеальне дотримання технології та рецептури виробниками.