Чотирьохкомпонентний фунгіцидний протруйник з рістстимулюючою дією. Захищає насіння та сходи пшениці та сої від максимально широкого спектру хвороб.

тіатрин, тиатрин, протруйник, тиатрын заказать, тіатрин замовити, канистра тиатрин, протравитель ахт, протруйник тіатрин

Чотири складові повноцінного захисту!

ТН, флутриафол, 50 г/л, імазаліл 40 г/л, металаксил-М 30 г/л, піраклостробін 20 г/л

Забезпечує найширший спектр контрольованих хвороб

Подвійний захист проти всіх видів кореневих гнилей завдяки комбінації контактної і системної дії

Максимальна ефективність проти пітіумних грибів синергії Металаксил-М і піраклостробіну

Надійний захист від сажкових хвороб

Стимулює розвиток кореневої системи забезпечує гарну перезимівлю, кущення та стійкість рослини до негативних факторів

Не впливає на розвиток бульбочкових бактерій та мікоризних грибів

Основні контрольовані хвороби
тіаметоксам, бета-цифлутрин

Діючі речовини Кватрофорсу підібрані таким чином, щоб при русі речовин по рослині кожна її частина залишалась максимально захищеною. Дві діючі речовини з різним спектром дії захищають надземну частину сходів від повного спектру ранніх листкових хвороб, інші дві – локалізуються в насінні та коренях - забезпечують захист від всіх видів гнилей.

Флутриафол – системна діюча речовина, рухається від насінини до листка. Пригнічує розвиток борошнистої роси, іржі. Володіє лікувальною дією з тривалим захисним ефектом.

Металаксил-М – також системна речовина, що рухається від насінини до листка. Ефективний проти пітіумних грибів та кореневих гнилей, має тривалий захисний ефект.

Імазаліл – локально-системна діюча речовина, знезаражує насіння та захищає коріння. Має високу ефективність проти гельмінтоспоріозної та фузаріозної гнилей.

Піраклостробін – має контактну та глибинну дії, захищає та стимулює насіння. Ефективний проти різних класів грибів.

тіатрин, тиатрын, тиатрин, купить протравитель, замовити протруйник, протруйник ахт

Кватрофорс: чотири складові повноцінного захисту

М'який протруйник на сою
Кватрофорс не впливає на розвиток бульбочкових бактерій та мікоризних грибів. На відміну від інших триазолів, зокрема тебуконазолу, флутриафол не має ретардантної дії на сою у кількості 40 г/т (концентрація у Кватрофорсі 50 г/л при нормі витрати 0,8 л/т). В результаті лабораторих досліджень енергія проростання та схожість обробленого флутриафолом 40 г/т насіння були вищими, за насіння, обробленого нетриазольними препаратами.*
За рахунок піраклостробіна Кватрофорс стимулює розвиток кореневої системи, забезпечуючи гарну перезимівлю, кущення та стійкість рослини до негативних зовнішніх факторів.
Помітна рістстимулююча дія

Проти повного спектру хвороб насіння зернових та сої

Повний спектр хвороб на озимій пшениці необхідно контролювати діючими речовинами, спеціалізованими під конкретний клас патогенів. Більшість протруйників захищають від ряду хвороб лише частково, за рахунок побічної дії д.р. В лабораторних умовах важко іденти- фікувати збудників ризоктоніозу, піті- озної гнилі, пероноспорозу, фітофторозу. Тому максимальний захист насіння і сходів забезпечить протруйник, що містить 4 діючі речовини, основні дії яких спрямовані проти найширшого спектру хвороб, як Кватрофорс.
Серед усього комплексу хвороб сої обов'язкового контролю ще на етапі проростання насіння потребують кореневі гнилі, пероноспороз, пліснявіння насіння, біла та сіра гнилі, пітіумні гриби. Особливу увагу варто приділити ризоктоніозу, пітіуму, пероноспорозу – оскільки їх важко діагностувати в лабораторних умовах.

Кватрофорс контролює пліснявіння насіння, фузаріоз, пітіум та інші хвороби сої, забезпечуючи збереження схожості та енергії проростання насіння.

Лабораторні дослідження

Результат роботи у полі
Випробування Кватрофорс на озимій пшениці у Вінницькій обл. Кватрофорс 1 л/т – зліва, справа – конкурентний протруйник прохлораз + тритіконазол 2,5 л/га. Посів був проведений при оптимальній вологісті ґрунту, та якісному обробітку і живленні.
Випробування Кватрофорс на сої у Київській обл. Зліва – препарат металаксил-М + флудиоксаніл, 1 л/т. Справа – 0,8 л/т Кватрофорс.
Менеджер бренду АХТ з радістю допоможе обрати потрібного дистриб'ютора, підібрати найкращу ціну та отримати препарат якнайшвидше