У 2023 році бренду "Агрохімічні технології" виповнилось 15 років. Ми дякуємо ЗСУ, що маємо змогу продовжувати роботу. Головне бажання нашої команди сьогодні – якнайшвидше наблизити перемогу України. Тому своє 15-річчя АХТ вирішив відзначити подякою ЗСУ, поповнивши "автопарк" кількох бойових підрозділів новими повнопривідними квадроциклами.

Допомога ЗСУ

У жовтні 2023 року відбулись перші передачі запланованих 15 квадроциклів для ЗСУ, щоб допомогти бійцям у медичній евакуації. Квадроцикли вже допомагають рятувати життя військовим 24-го ОШБ "Айдар", 21-го ОБСП, медроти Інтернаціонального легіону, 47-ої ОМБр "Магура" та 112-ої ОБрТрО. Планується поставка на 12-ту бригаду спеціального призначення НГУ "Азов". Чому квадроцикли? Саме ці машини допомагають бійцям максимально швидко переміщатися по бездоріжжю для виконання бойових завдань та порятунку військових. Вони є незамінними помічниками у лісовій місцевості, на заболочених ділянках та пісках. Врятувавши побратима, боєць може швидко зникнути, не потрапивши під вогонь противника. "Квадроцикли мають низку переваг: ними легко проїжджати мінним полем, працювати в зоні зруйнованих будівель, де звичайні армійські позашляховики не проїдуть.

На цих машинах можна здійснювати стрімкі виїзди. Якщо квадроцикл застрягає у піску або болоті, його легко витягне один боєць самостійно, без додаткової техніки" – прокоментував представник батальйону "Айдар". Закуплені квадроцикли повнопривідні, оснащені електро- підсилювачем керма для ще більшої зручності й легкості в керуванні по пересіченій місцевості. За необхідності їх можна переобладнувати для транспортування вантажів. У грудні 2023 року до ініциативи АХТ вже доєдналась українська IT-компанія MacPaw, та закупила додаткові 2 квадроцикли для 47-ої ОМБр "Магура". Ми запрошуємо доєднуватись до закупівлі квадроциклів колег – аграрні компанії, які мають змогу допомогти ЗСУ.