Захист на 360°

Двокомпонентний інсектицидний протруйник для захисту насіння та сходів сільськогосподарських культур від шкідників

тіаметоксам 500 г/л +
бета-цифлутрин 50 г/л

ТІАТРИН

Препаративна форма:
Концентрат, який тече, для обробки насіння
Тара: Каністра 5 л
Хімічна група: Неонікотиноїди, синтетичні піретроїди
Група IRAC: 4A, 3А
Розподіл у рослині: Системний
Вплив на шкідника: Контактний, кишковий
Дві діючі речовини захищають надземну та підземну частини рослини
Контроль ґрунтових шкідників — зберігає оптимальну густоту сходів
Ефективний проти шкідників переносників вірусних хвороб
Поєднання активної газової фази з потужною контактною дією та найдовший піврозпад бета-цифлутрину запобігають пошкодженню насіння та сходів грунтовими шкідниками
Переваги
Завдяки високій розчинності тіаметоксаму і переходу бета-цифлутрину у газову форму вони працюють навіть за дефіциту грунтової вологи
Поєднання діючих речовин з різними механізмами дії запобігають виникненню резистентності у шкідників
Якісний яскравий барвник у складі препарату дозволяє контролювати якість та рівномірність обробки насіння
Гарний партнер для використання у бакових сумішах — зниження трудовитрат

Захист від ґрунтових шкідників критично важливий для культур з низькою нормою висіву.

Так, наприклад, для соняшника критично важливо сформувати кінцеву густоту на момент збирання оптимальною для конкретного гібриду та грунтово-кліматичних умов. За високої чисельності грунтових шкідників та шкідників сходів пошкодження можуть сягати 50% рослин. Передбачити чисельність ґрунтових та наземних шкідників на конкретному полі практично неможливо. Тому досвідчені агрономи висівають дещо більше, щоб віддати частину на відкуп шкідникам. Але, якщо вони не вгадають з майбутньою чисельністю шкідників, то посіви будуть загущені, що призведе до зниження врожайності і перевитратам насіння. Звичайні системні протруйники діють як кишкові інсектициди, тому шкідники мають харчуватися обробленою рослиною завдаючи їй шкоду. Такі рослини в майбутньому відстають в рості, отримуючи менше вологи, світла та поживних речовин, які "забирають" їх "здорові побратими", формують менший врожай. Всі ці перелічені чинники вимагають застосування системно-контактний інсектицидного протруйника, який би не допускав пошкодження грунтовими шкідниками насіння та сходів. Саме Тіатрин завдяки потужній контактній дії запобігає пошкодженню насіння та сходів грунтовими шкідниками.

Тіатрин — збереження густоти посівів для максимального врожаю

Тіаметоксам забезпечує надійний і тривалий захист надземної частини сходів. Він швидко поглинається рослиною та пересувається акропетально за рахунок високої розчинності.

Бета-цифлутрин — забезпечує надійний захист насіння та підземної частини сходів. Поєднання активної газової фази з потужною контактною дією та найдовший піврозпад бета-цифлутрину запобігають пошкодженню грунтовими шкідниками.

Тіатрин — захист 360º

Результат роботи в полі