Блог

28 червня АХТ відвідав День поля на базі TVK Seed Agrocompany

Події

28 червня АХТ презентував систему захисту сої на Дні поля в TVK Seed Agrocompany

Аграріям ніщо не завадить поїхати на День поля – навіть коли в тіні +30 градусів. Бо як можна пропустити захід у Ємчисі на Київщині, де зібралися понад 50 топових агрокомпаній?

День поля відбувся на базі високотехнологічного господарства TVK Seed Agrocompany, яке інтегрує продукти АХТ в свої системи захисту вже четвертий рік поспіль. Зокрема користуються протруйниками Кватрофорс та Тіатрин на пшениці та сої, інсектицидом Канонір Дуо, який додають у кожне внесення на всі культури. Ну і як без фунгіцидів Фунгісил, Цимоксил та гербіциду Геліос Екстра, які не один рік займають своє почесне місце в технології захисту господарства?

Коли інші господарства тільки вивчають питання стабілізаторів азоту для себе, то в TVK Seed не проходить жодного внесення КАС без додавання нашого N-STAB. Крім того, цьогоріч вирішили спробувати щось новеньке і придбали нашу новинку – унікальний інсектицид Еміприд Про. Ним обробили посіви сої, яка займає 70% всієї площі – схема у коментарях.

Дякуємо TVK Seed Agrocompany й Співтовариству виробників і споживачів бобових України за чудовий день поля! Працюємо заради завтра!