У 2020 році компанії АХТ виповнилось 12 років і ми презентуємо 12 нових продуктів. Серед них унікальні багатокомпонентні препарати, і монопрепарати ЗЗР з удосконаленою рецептурою, і мікродобриво, і навіть стабілізатор добрив.

12 нових препаратів від Агрохімічні технології

Нові препарати АХТ – унікальні рецептури та ефективні формуляції, а також вже добре відомі та популярні діючі речовини у нових вдосконалених рецептурах. Необхідність створення інноваційних препаратів зумовлена новими викликами для аграріїв: збільшення патогенного навантаження, поширення нових шкідників та розповсюдження бур'янів (в тому числі карантинних), виникненням резистентності до діючих речовин та необхідністю аграріїв зменшувати витрати на схеми захисту рослин.
––– Сергій Богомаз, керівник агрономічної служби АХТ
Унісулам
Системний післясходовий гербіцид для контролю однорічних широколистих та деяких багаторічних бур'янів, падалиці соняшнику і ріпаку в посівах зернових колосових, кукурудзи. Посилений контроль підмаренника чіпкого, падалиці ріпаку та соняшнику всіх видів у посівах зернових колосових, кукурудзи. Препарат має широке "вікно" застосування – від 2-3 листків до прапорцевого листка у зернових.
КС, флорасулам, 100 г/л
Кожен препарат пройшов ретельні лабораторні дослідження та польові випробування.

Нові препарати уже вписані в системи захисту від АХТ з рекомендованими нормами та фазами внесення. Короткий огляд кожного препарату читайте далі.
Тіатрин
Контактно-системний інсектицидний протруйник з репелентним ефектом. Забезпечує тривалий захист насіння та сходів від основних наземних та ґрунтових шкідників (совки, дротяники, жужелиці, блішки, попелиці та інші).
ТН, тіаметоксам,500г/л +
бета-цифлутрин,50г/л
Еміприд
Високоефективний контактно-системний інсектицид з тривалим захисним ефектом. Дієвий проти лускокрилих, а також має широкий спектр контролю проти більшості шкідників сільськогосподарських культур.
ВГ, ацетаміприд, 150 г/кг + емамектин бензоат, 100 г/кг
Піризокс
Новий двокомпонентний акарицид контактної і трансламінарної дії для захисту від кліщів на всіх стадіях розвитку, що не має аналогів в Україні. Препарат забезпечує швидкий та тривалий захисний ефект.
ЗП, гекситіазокс, 140 г/кг + піридабен, 300 г/кг
Фунгісил
Новий стробілуринвмісний фунгіцид системної та трансламінарної дії з яскраво вираженим фізіологічним ефектом, що відмінно контролює плямистості зернових. Найкраще рішення для Т2.
Завдяки високому вмісту діючих речовин відбувається відмінна лікувальна дія та тривалий захисний ефект.
КЕ, піраклостробін 200 г/л + пропіконазол, 250 г/л
Фунгімакс
3-х компонентний системний фунгіцид з унікальною комбінацією діючих речовин в найкращій формуляції для них. Ефективний проти широкого спектру хвороб. Найкраще рішення для Т0/Т1 зернових. Препарат забезпечує пролонгований захист після відновлення весняної вегетації.
СЕ, тіофанат-метил 200 г/л + пропіконазол, 120 г/л + триадимефон, 50 г/л
Полігард Максі
Популярний фунгіцид у новій формуляції (суспензія). Системний фунгіцид з рістрегулюючою дією і підвищеною концентрацією проти збудників хвороб на основних культурах.
Висока ефективність проти фузаріозу колосу.
КС, тебуконазол, 430 г/л
Цимоксил
Двокомпонентний інноваційний фунгіцид проти пероноспорозу та інших грибів всіх класів, з потужним стоп-ефектом та тривалим захисним ефектом проти більшості хвороб соняшнику та сої.
Унікальне поєднання діючих речовин різних класів робить препарат одним із найефективніших фунгіцидів.
ЗП, цимоксаніл, 300 г/кг + флутриафол, 210 г/кг
Регістан Ультра
Вдосконалений контактний десикант для підсушування культури перед збиранням врожаю та часткового знищення бур'янів.
Підвищення концентрації діючої речовини відбулося разом зі зміною ад'ювантів, які суттєво збільшують ефективність препарату.
РК, дикват (дибромід), 374 г/л
Акваглайд
Підкислювач та кондиціонер робочого розчину: пом'якшує жорстку воду та знижує рівень pH води, що запобігає лужному гідролізу препаратів.
Спеціальна формуляція органічних кислот
Вітамін Бор
Добриво для позакореневого підживлення з високим вмістом бору для попередження борного голодування рослиною. Гарний партнер в складних бакових сумішах, має кисле рН і частково знижує рН робочого розчину.
Бор 17%
N-stab
Інгібітор уреази, що застосовується з КАС чи карбамідом. Суттєво зменшує втрату азоту. Уповільнює перехід азоту з амідної форми в амонійну до 14 днів, що забезпечує рівномірніше споживання рослинами доступного азоту.
РК, NBPT 267 г/л (n-бутилтіофосфортриамід)
Щоб придбати препарати АХТ, звертайтесь до наших представників