Блог

Гербіцидний захист озимої пшениці

Схеми захисту

Як правильно підібрати гербіцид для озимих зернових?


    Через теплу зиму для бур'янів склались сприятливі умови – вони успішно перезимували та готові до активної боротьби за поживні елементи та вологу. Аби максимально вберегти аграріїв від проблем з бур'янами, експерти АХТ діляться досвідом підбору препаратів.

Основні фактори, на які варто звернути увагу при виборі гербіциду:
  • видовий склад бур’янів;
  • фази культури, в яку проводиться внесення препарату;
  • температура повітря;
  • попередник;
  • фаза розвитку бур'яну.

undefined
Також можна поєднати препарати для розширення спектру дії:
  1. Проти падалиці соняшнику класичного, імі-стійкого та стійкого до трибенурон-метилу та для розширення спектру контрольованих бур'янів: Гренадер Максі 0,02-0,03 кг/га + Ділар 0,12 кг/га + АгроПАВ 0,2 л/га або Гренадер 0,015-0,02 кг/га + Ділар 0,12 кг/га + АгроПАВ 0,2 л/га.
  2. Проти падалиці всіх видів соняшнику (імі, трибенурон та класичного), падалиці ріпаку (стійкого до імідазолінів та класичного) та для розширення спектру контрольованих бур'янів: Гренадер Максі 0,025 кг/га + Дисулам 0,4 л/га + АгроПАВ 0,2 л/га або Гренадер 0,015-0,02 кг/га + Дисулам 0,4-0,5 л/га + АгроПАВ 0,2 л/га.
  3. Проти падалиці класичного, імі-стійкого та стійкого до трибенурон-метилу соняшнику і переважна більшість бур’янів у полі осоти: Ділар 0,12-0,15 кг/га + АгроПАВ 0,2 л/га

Отже, попри складні погодні умови, ви можете підібрати гербіцид, який вирішить проблему бур'янів на ваших посівах.