Тест-драйв Цимоксилу:
ПП «Моя Надія»
Житомирська обл., Бердичівський р-н (Ружинський), с. Вчорайше
ПП "Моя Надія" - господарство на півночі Житомирської області, якому вдалося виростити соняшник висотою понад 3 м та отримати гарні показники врожайності.

Таких результатів могло й не бути. Зима 2020 була унікальною за кількістю опадів, а точніше - їх відсутністю. Проте весняні опади зробили свою справу й згодом септоріоз, якому вдалося перезимувати в грунті, почав проявлятися на посівах. Агроном підприємства, Ярослав Пилипчук, помітив прояви хвороби на культурі та прийняв рішення порятунку соняшнику з застосуванням Цимоксилу.
ПП «Моя Надія» вперше застосувала Цимоксил у 2020 році, коли під час обстеження поля агроном підприємтсва виявив ознаки септоріозу на листках соняшнику. Для боротьби з захворюванням було вирішено використати на стадії 8 листків Цимоксил у нормі 0,6 кг/га + АгроПав Екстра 0,1 л/га. Під час другого внесення – Азоксистробін, 125 г/ + Дифеноконазол, 125 г/л.


Фунгіцидний захист
у фазі 8 листків
Особливості поля:
 • Ґрунт: опідзолений чорнозем, який сприяв потужному розвитку та росту культури, завдяки природній родючості.
 • Тимчасові, але інтенсивні опади навесні: розвиток септоріозу на фазі 8 листків.
 • Інтенсивне живлення. Висота соняшника сягнула близько 3 м.
 • Сухі та теплі зима, осінь: відсутність умов для забезпечення ґрунту вологою навесні.
Ярослав Пилипчук
  На момент обробки на нижніх листках були прояви септоріозу. Після внесення фунгіциду поширення хвороб зупинилося. Нижній ярус, зважаючи на висоту рослини (3 м), відпав, але переходу хвороб з черешка на стебло чи вищі шари не відбулося. Соняшник знаходиться у досить хорошому стані, адже до живлення та захисту культур наше господарство підходить відповідально.
  Агроном ПП "Моя Надія"
   Дякуємо нашому офіційному партнеру-дистриб'ютору ПП «Адлєр» за підтримку проекту!
   Септоріоз - одна з найпоширеніших хвороб на культурах у 2020 році. Активному поширенню захворювання сприяють високий рівень вологості та температура повітря 9-28 °С. За період росту рослини, збудники септоріозу створюють декілька поколінь. За сприятливих умов, пікноспори активно покривають рослину ще протягом 3 місяців. Важливо вчасно помітити хворобу та усунути її на ранніх стадіях розвитку, адже за сприятливих умов для розвитку інфекції, септоріоз починає вражати бурими, великими за розміром плямами листки обгортки кошику. При достатній кількості вологи хвороба не змушує себе чекати й одразу ж стає видимою. Саме тому для уникнення скорочення врожайності на 15-20% важливо не зволікати з внесенням фунгіцидного захисту.


   Результат обстеження:
   На момент внесення фунгіциду на соняшнику було виявлено прояви септоріозу. Препарат має високий спектр ефективності завдяки діючим речовинам у складі - цимоксанілу та флутриафолу.

   Цимоксаніл швидко проникає у тканини рослини завдяки пересуванню міжклітинними проміжками. Діюча речовина створює ефект капсулювання - тобто зупиняє розвиток хвороби. Вже за 1 годину після проникнення Цимоксаніл починає захищати рослину в період активного розвитку збудників, пригнічуючи спороношення грибів у рослині.

   Флутриафол, на відміну від швидкісної дії цимоксанілу, має довгий період піврозпаду в рослину. Діюча речовина проникає в рослину й рухається акропетально нею разом із соками. Флутриафол захищає рослину до 3-4 тижнів після внесення препарату, перешкоджаючи поширенню захворювання, та забезпечуючи відновлення рослини після її пошкодження септоріозом. Саме завдяки поєднанню діючих речовин, які підсилюють дію одна одної, після застосування Цимоксилу явних ознак продовження хвороби на полі у Вчорайшому не було виявлено.


   Результат обстеження сусіднього поля: ми спостерігаємо результат роботи неправильно підібраної фунгіцидної технології, хвороба уразила майже все поле.


   Наявність здорової вегетативної маси дала змогу рослинам краще розкрити потенціал врожайності, навіть в умовах посухи.
   Детальніше про ситуацію на даному полі, дивіться у відео:
   Обстеження поля соняшнику у фазі цвітіння
   17.08.2020 р
   Урожайність:
   Ср. урожайність
   по району:

   1,8 т/га
   1,5 т/га
   Детальніше про ситуацію на даному полі, дивіться у відео:
   Результати ПП "Моя Надія"
   Дякуємо нашому офіційному партнеру-дистриб'ютору ПП «Адлєр» за підтримку проекту!
   Чому аграрії обирають Цимоксил?

   цимоксаніл, 300 г / кг
   флутриафол, 210 г / кг

   цимоксил замовити, цимоксил

   Двокомпонентний новітній фунгіцид проти пероноспорозу і інших грибів всіх класів, з потужним стоп-ефектом та тривалим захисним ефектом

   цимоксил

   Відмінний контроль грибів всіх класів
   Потужний стоп-ефект
   та тривалий захисний ефект
   Профілактична, лікувальна та трансламінарна дія
   Висока окупність внесення

   Більшість фунгіцидів контролюють тільки
   справжні гриби.


   Унікальність Цимоксилу – у відмінному контролі всіх класів грибів. В основі рецептури препарату Цимоксаніл – унікальна діюча речовина, яка контролює несправжні гриби на соняшнику та сої. При цьому флутриафол забезпечує відмінний контроль справжніх грибів.

   Відмінний контроль грибів всіх класів

   Швидкий стоп-ефект та тривалий захисний ефект

   Цимоксаніл за 1 год проникає до рослинної тканини і знищує патоген, що почав розвиватись, навіть через 1–2 дні після зараження.

   Профілактична, лікувальна та трансламінарна дія

   На прикладі соняшника:
   При урожайності 3,5 т/га, ціні 13 000 грн/т *
   Запланований дохід з 1 га: 45 500 грн


   Висока окупність внесення

   * ціни акутальні на 5.11.2020