Тест-драйв Цимоксилу:
ФГ «Флора А.А.»
Вінницька обл., Тульчинський р-н (Крижопільський)
ФГ "Флора А. А." – одне з провідних господарств у впровадженні точного землеробства в Україні, знаходиться на крайньому півдні Вінницької області. Андрія знають як одного з найбільш прогресивних фермерів України, який на власному досвіді доводить, що точне землеробство існує не тільки в холдингах.

*Принципами точного землеробства Андрій керується і при виборі ЗЗР. В інтерв'ю він розповів, що спільного у виборі Цимоксилу та переході на диференційований посів читайте далі.

Фунгіцидний захист
Особливості поля:
 • Ґрунт: опідзолені ґрунти переважно на лесових породах, які сприяли потужному живленню культури, завдяки природній родючості.
 • Рання посівна: ризик стресу рослини через переохолодження, як наслідок - втрата сходів.
 • Посуха: спричинила скорочення періоду вегетації культури.
 • Нестабільний клімат: сприятливі умови для розвитку пероноспорозу на ранніх етапах дозрівання культури (підвищена вологість, тепло), дефіцит вологи на етапі дозрівання соняшнику.
Андрій Капріца
  «З продуктами компанії АХТ працюємо близько 6 років. Чому точне землеробство й АХТ? Все просто. Тут пряма залежність: якщо використовуючи точне землеробство ми прагнемо зменшити наші витрати, при цьому не втрачаючи ефективності, то компанія АХТ зі своїми продуктами та цінами на свої продукти прямо вписується в моє розуміння точного землеробства. Затрати зменшуються на 1 га – ефективність залишається та сама. Так чому не використовувати?»
  Керівник ФГ "Флора А.А."
  Останні 4 роки пероноспороз у Вінницькій області - досить поширена хвороба. Хвороба розвивається при відносно низькій температурі (+15…+17˚С), високій вологості повітря та частих, тривалих опадах. Невчасне реагування на хворобу може спричинити втрати врожаю на 20-30%.

  Господарство Андрії Каприці винятком не було. З приходом тепла аграрій на посівах соняшнику помітив перші прояви захворювання на листках. Власник ФГ вирішив не зволікати та використати більш потужний фунгіцидний захист.


  Дякуємо нашому офіційному партнеру-дистриб'ютору ТОВ "Поділляагрозахист" за підтримку проекту!
  Зважаючи на те, що ФГ "Флора А. А." не має високого обприскувача, фунгіцидна обробка здійснювалася один раз, на фазі 8 листків.

  Для фунгіцидного захисту використовували Цимоксил у нормі 0,5 кг/га + АгроПАВ Екстра 0,1 л/га. Внесення препарату зупинило розвиток пероноспорозу та завадило хворобі поширитися далі здоровою рослини.
  Використання технологій точного землеробства допомагає господарству "Флора А.А." отримати максимальні показники врожайності, завдяки інноваційним методам дослідження ґрунтів, побудовою карт для початку посівної, а також розрахунком схем захисту та живлення посівів.


  Результат обстеження: пероноспороз на початкових етапах вразив нижні листки соняшнику. Після проведення фунгіцидного захисту розвиток хвороби був зупинений. Про це свідчить стан листків соняшнику на середньому та верхньому ярусах.

  Опущені листки середнього ярусу культури є ознаками дефіциту вологи. Проте однією з переваг обраного фунгіциду - Цимоксилу, є те, у його складі немає стробілуринової групи, тобто його використання абсолютно безпечне в зоні з недостатньої кількості вологи.
  Результат обстеження сусіднього поля: ми спостерігаємо результат роботи неправильно підібраної фунгіцидної технології, хвороба уразила майже все поле.


  Наявність здорової вегетативної маси дала змогу рослинам краще розкрити потенціал врожайності, навіть в умовах посухи.
  Детальніше про ситуацію на даному полі, дивіться у відео:
  Обстеження поля соняшнику у фазі цвітіння
  28.07.2020 р.
  Урожайність:
  Ср. урожайність
  по району:

  1,8 т/га
  1,5 т/га
  Детальніше про ситуацію на даному полі, дивіться у відео:
  Результати ФГ «Флора А.А.»
  Дякуємо нашому офіційному партнеру-дистриб'ютору ТОВ «Компанія Агронова» за підтримку проекту!
  Чому аграрії обирають Цимоксил?

  цимоксаніл, 300 г / кг
  флутриафол, 210 г / кг

  цимоксил замовити, цимоксил

  Двокомпонентний новітній фунгіцид проти пероноспорозу і інших грибів всіх класів, з потужним стоп-ефектом та тривалим захисним ефектом

  цимоксил

  Відмінний контроль грибів всіх класів
  Потужний стоп-ефект
  та тривалий захисний ефект
  Профілактична, лікувальна та трансламінарна дія
  Висока окупність внесення

  Більшість фунгіцидів контролюють тільки
  справжні гриби.


  Унікальність Цимоксилу – у відмінному контролі всіх класів грибів. В основі рецептури препарату Цимоксаніл – унікальна діюча речовина, яка контролює несправжні гриби на соняшнику та сої. При цьому флутриафол забезпечує відмінний контроль справжніх грибів.

  Відмінний контроль грибів всіх класів

  Швидкий стоп-ефект та тривалий захисний ефект

  Цимоксаніл за 1 год проникає до рослинної тканини і знищує патоген, що почав розвиватись, навіть через 1–2 дні після зараження.

  Профілактична, лікувальна та трансламінарна дія

  На прикладі соняшника:
  При урожайності 3,5 т/га, ціні 13 000 грн/т *
  Запланований дохід з 1 га: 45 500 грн


  Висока окупність внесення

  * ціни акутальні на 5.11.2020