Тест-драйв Цимоксилу:
ТОВ «Агрокомплекс»
Вінницька обл., Вінницький р-н (Тиврівський)
ТОВ "Агрокомплекс" розташоване у Вінницькій області. Останні декілька років регіон потерпає від масового зараження грибковими інфекціями культур на абсолютно різних фазах дозрівання. Дистриб'юторська компанія "Плазма Агро", на чолі з Олегом Мусійчуком, вирішила захистити посіви соняшнику від можливих втрат врожаю та застосувати фунгіцид Цимоксил як ефективний засіб боротьби з хворобами. Про досвід застосування препарату у господарстві – далі у матеріалі.
Зважаючи на нестабільні погодні умови, вчасно провести фунгіцидне внесення у господарства не вийшло. Тому на фазі росту 10-12 листків зволікати вже не було куди. Фунгіцид застосовували Цимоксил у нормі 0,6 кг/га + АгроПАВ Екстра 0,1 л/га. Внесення препарату допомогло зупини розвиток пероноспорозу та завадило септоріозу поширитися на верхні листки рослини.
Фунгіцидний захист
у фазі 10-12 листків
Особливості поля:
 • Ґрунт: опідзолені ґрунти переважно на лесових породах, які сприяли потужному живленню культури, завдяки природній родючості.
 • Нестабільний клімат: засуха, на зміну якій прийшли сильні та часті дощі.
 • Масове ураження хворобами: пероноспороз, септоріоз
Олег Мусійчук
  "В Україні існує чимало препаратів, які контролюють справжні гриби, а саме: септоріоз, фомоз, фомопсис, борошниста роса, іржа та ін.. А засобів, які добре контролюють несправжні гриби (пероноспороз) - досить обмежена кількість. І у ситуації, яка склалася з хворобами на нашому полі, фунгіцид Цимоксил бренду АХТ - відмінне рішення. Він добре впорався зі своєю метою і ми ним цілком задоволені. Ефективність фунгіциду оцінили й інші агрономи по регіону, які також вносили цей препарат на полях у різних районах області."
  Директор ТОВ "Плазма Агро"
   Дякуємо нашому офіційному партнеру-дистриб'ютору ТОВ "Плазма Агро" за підтримку проекту!
   Під час обстеження та спостереження поля було виявлено перші ознаки пероноспорозу та враження деяких листків культури септоріозом. ТОВ "Агрокомплекс" для ліквідації хвороби та запобіганню виникнення інших інфекцій вирішили застосувати Цимоксил.


   Результат обстеження: перед початком живлення соняшнику було виявлено ознаки пероноспорозу, а септоріоз уже вразив нижні листки. Після внесення фунгіциду, під час обстеження поля неозброєним оком було помітно дієвість препарату. Септоріоз, який при першому огляді був на нижніх листках - там і залишився, припинивши своє інфікування, про що свідчить ідеальний стан верхніх листків культури.


   Результат обстеження сусіднього поля: ми спостерігаємо результат роботи неправильно підібраної фунгіцидної технології, хвороба уразила майже все поле.


   Наявність здорової вегетативної маси дала змогу рослинам краще розкрити потенціал врожайності, навіть в умовах посухи.
   Детальніше про ситуацію на даному полі, дивіться у відео:
   Обстеження поля соняшнику у фазі цвітіння
   28.07.2020 р.
   Урожайність:
   Ср. урожайність
   по району:

   1,8 т/га
   1,5 т/га
   Детальніше про ситуацію на даному полі, дивіться у відео:
   Результати ТОВ «Агрокомплекс»
   Дякуємо нашому офіційному партнеру-дистриб'ютору ТОВ "Плазма Агро" за підтримку проекту!
   Чому аграрії обирають Цимоксил?

   цимоксаніл, 300 г / кг
   флутриафол, 210 г / кг

   цимоксил замовити, цимоксил

   Двокомпонентний новітній фунгіцид проти пероноспорозу і інших грибів всіх класів, з потужним стоп-ефектом та тривалим захисним ефектом

   цимоксил

   Відмінний контроль грибів всіх класів
   Потужний стоп-ефект
   та тривалий захисний ефект
   Профілактична, лікувальна та трансламінарна дія
   Висока окупність внесення

   Більшість фунгіцидів контролюють тільки
   справжні гриби.


   Унікальність Цимоксилу – у відмінному контролі всіх класів грибів. В основі рецептури препарату Цимоксаніл – унікальна діюча речовина, яка контролює несправжні гриби на соняшнику та сої. При цьому флутриафол забезпечує відмінний контроль справжніх грибів.

   Відмінний контроль грибів всіх класів

   Швидкий стоп-ефект та тривалий захисний ефект

   Цимоксаніл за 1 год проникає до рослинної тканини і знищує патоген, що почав розвиватись, навіть через 1–2 дні після зараження.

   Профілактична, лікувальна та трансламінарна дія

   На прикладі соняшника:
   При урожайності 3,5 т/га, ціні 13 000 грн/т *
   Запланований дохід з 1 га: 45 500 грн


   Висока окупність внесення

   * ціни акутальні на 5.11.2020