Тест-драйв Цимоксилу:
ФГ «Номировський»
Миколаївська обл., Баштанський р-н (Снігурівський), с. Поляна.
Фермерське господарство "Номировський" площею 2400 га. Це прогресивне господарство зі зрошувальними системами (9 машин) та висококліренсними оприскувачами. Кожен рік підприємство виходить на високі показники врожайності. Зокрема, у цьому році у майже в 1,5 рази більше, ніж сусідні господарства по району🔝

Як і в інших героїв проекту, соняшник не оминув ряд хвороб, серед них – пероноспороз, або несправжня борошниста роса. В інших історіях ми часто розповідали, як "господарство зреагувало на проблему", але у ФГ "Номировський" від запланованого захисту не відійшли і не програли. Чому? Тому що правильне планування вирішує все!
Фунгіцидний захист
Особливості поля:
 • Ґрунт: Чорноземи південні малогумусні.
 • Нестабільний клімат: засуха, на зміну якій прийшли сильні та часті дощі, перепади температури, які спричинили в регіоні масове поширення захворювань (пероноспороз, септоріоз, іржа, борошниста роса).
 • Використання зрошувальної системи
На Миколаївщині за умов відсутності вологи розвиток хвороб на посівах соняшнику - явище непоширене. У профілактичних цілях аграрії захищають свої посіви від можливого враження захворюваннями.
Проте неочікуваний сезон дощів та нестабільні показники термометру сприяли появі несправжньої борошнистої роси на посівах. Хвороба вражає листки культури, які згодом відмирають. Завдяки цьому продуктивність рослини знижується в рази, як наслідок - урожайність культури зменшується. Щоб уникнути масового поширення хвороб ФГ "Номировський" почало фунгіцидний захист посівів.
Дякуємо нашому офіційному партнеру-дистриб'ютору ТОВ "Компанія Агронова" за підтримку проекту!
Господарство здійснювало фунгіцидний захист у 2 внесення.

Під час першого внесення було використано препарати Карбезим
0,5 л/га + Флутривіт 0,5 л/га. Внесення фунгіциду мало профілактичний характер. Таке рішення допомогло захистити культуру від враження інфекцій на ранніх етапах розвитку соняшника.

За місяць після першого внесення розпочався сезон дощів. За умов підвищеної вологості та перепадів температур господарство вирішило провести друге фунгіцидне внесення, на фазі зірочки, з застосуванням препаратів Цимоксил у нормі 0,5 кг/га + АгроПАВ Екстра 0,1 л/га, з метою запобігання розвитку хвороб.


Результат обстеження: під час обстеження поля ознак справжніх та несправжніх грибів на листках соняшнику не було виявлено. Листки мали незначні механічні пошкодження, але ознаки будь-яких хвороб відсутні. Це свідчить про те, що обрана фунгіцидна схема захисту спрацювала.
Обстеження поля соняшнику у фазі цвітіння
23.07.2020 р.
Павло Ворона
  Для другого внесення було обрано Цимоксил. Цим препаратом користувалися вперше, але він повністю нас задовольнив. Цимоксил має найбільший спектр дії: одночасно вирішує проблеми справжніх та несправжніх грибів. Якщо порівнювати з аналогами, то фунгіцид має пролонговану дію, а це для нас було дуже важливо.
  Менеджер ТОВ "Компанії АгроНова"
  Детальніше про ситуацію на даному полі, дивіться у відео:
  Результати ФГ «Номировський»
  Дякуємо нашому офіційному партнеру-дистриб'ютору ТОВ «Компанія Агронова» за підтримку проекту!
  Чому аграрії обирають Цимоксил?

  цимоксаніл, 300 г / кг
  флутриафол, 210 г / кг

  цимоксил замовити, цимоксил

  Двокомпонентний новітній фунгіцид проти пероноспорозу і інших грибів всіх класів, з потужним стоп-ефектом та тривалим захисним ефектом

  цимоксил

  Відмінний контроль грибів всіх класів
  Потужний стоп-ефект
  та тривалий захисний ефект
  Профілактична, лікувальна та трансламінарна дія
  Висока окупність внесення

  Більшість фунгіцидів контролюють тільки
  справжні гриби.


  Унікальність Цимоксилу – у відмінному контролі всіх класів грибів. В основі рецептури препарату Цимоксаніл – унікальна діюча речовина, яка контролює несправжні гриби на соняшнику та сої. При цьому флутриафол забезпечує відмінний контроль справжніх грибів.

  Відмінний контроль грибів всіх класів

  Швидкий стоп-ефект та тривалий захисний ефект

  Цимоксаніл за 1 год проникає до рослинної тканини і знищує патоген, що почав розвиватись, навіть через 1–2 дні після зараження.

  Профілактична, лікувальна та трансламінарна дія

  На прикладі соняшника:
  При урожайності 3,5 т/га, ціні 13 000 грн/т *
  Запланований дохід з 1 га: 45 500 грн


  Висока окупність внесення

  * ціни акутальні на 5.11.2020