Тест-драйв Цимоксилу:
ФГ «Любисток»
Хмельницька обл., Дунаєвецький р-н, с. Маків
Фермерське господарство "Любисток" розташоване с. Маків, що на Хмельниччині. Соняшник аграрії вирішили сіяти рано – на початку квітня. Але такий ранній посів не виправдав себе. Суха та холодна погода у квітні та травні не дали соняшнику необхідних умов для зростання. Як наслідок – соняшник зростав повільно та туго, аж поки не розпочався сезон дощів. Як ФГ "Любисток" захищав свої посіви від розвитку можливих хвороб – далі у матеріалі.
Фунгіцидний захист
Особливості поля:
 • Ранній посів: Ризик стресу рослини через переохолодження.
 • Холодна та суха весна: уповільнення розвитку соняшнику.
 • Ґрунт: опідзолені ґрунти переважно на лесових породах, які сприяли потужному живленню культури, завдяки природній родючості, в умовах достатньої забезпеченості вологою та теплом.
Олександр Герасімович
  Куртки ми скинули лише на початку червня. Температурні показники стали стабільно теплими, соняшник почав активно зростати. З теплом прийшов і сезон інтенсивних дощів. Так як потепління й зміна клімату впливають на розвиток пероноспорозу, який може призвести до значних втрат врожаю, важливо досить швидко реагувати на всі зміни у погоді, що ми і зробили.
  Голова ФГ "Любисток"
  ФГ "Любисток" розпочало посівну соняшнику на початку квітня. Показники термометру на той час показували +17℃ вдень, а вночі опускалися до +4℃ градусів. Нестабільні температурні показники та їхня різниця призводили до стресу рослини через переохолодження культури. Соняшнику вдалося перестояти ці температурні зміни. Однак суха та холодна весна не дали культурі вчасно прорости. Не дивлячись на ранній посів, культура відставала в розвитку на декілька тижнів.
  Дякуємо нашому офіційному партнеру-дистриб'ютору ТОВ "Компанія Агронова" за підтримку проекту!
  Під час першого фунгіцидного внесення було використано Карбезим 0,5 л/га + Флутривіт 0,5 л/га.

  Таке поєднання препаратів було використано з профілактичними цілями. Карбезим має профілактичні та лікувальні властивості й запобігає виникненню й поширенню захворювань, а також ліквідує перші прояви пероноспорозу на ранніх стадіях розвитку хвороби. Флутривіт виконує захисну функцію, порушуючи процес поділу клітин у рослині, викликаючи повну загибель патогенів.

  Через те, що після першого внесення розпочався активний сезон дощів, ймовірність розвитку багатьох захворювань, спричинених підвищеним рівнем вологості, зросла в рази. Саме тому, задля уникнення виникнення та поширення інфекцій, господарство вирішило провести другий фунгіцидний захист препаратами Цимоксил 0,5 кг/га + Азоксин 0,5 л/га + АгроПАВ Екстра 0,1 л/га.
  Завдяки відмінній стійкості гібридів до пероноспорозу, культура вражена захворюванням не була. Проте власник господарства разом із агрономом вирішили не ризикувати та використати фунгіцидний захист для запобігання виникнення не лише пероноспорозу, а й інших захворювань.


  Результат обстеження: під час обстеження полях ознак захворювань на листках чи стеблі соняшнику виявлено не було. Це свідчить про те, що препарати, які були використані для захисту, справилися зі своєю метою, а фунгіцидна схема у 2 внесення, обрана аграріями, спрацювала. Про ефективність препарату свідчить і урожайність поля, на якому було використано фунгіцид Цимоксил. Врожайність сягнула показника 4,3 т/га, перевищивши середні показники по району майже в 1,5 раза.
  Результат обстеження сусіднього поля: ми спостерігаємо результат роботи неправильно підібраної фунгіцидної технології, хвороба уразила майже все поле.


  Наявність здорової вегетативної маси дала змогу рослинам краще розкрити потенціал врожайності, навіть в умовах посухи.
  Детальніше про ситуацію на даному полі, дивіться у відео:
  Обстеження поля соняшнику у фазі цвітіння
  05.08.2020 р.
  Урожайність:
  Ср. урожайність
  по району:

  1,8 т/га
  1,5 т/га
  Детальніше про ситуацію на даному полі, дивіться у відео:
  Результати ФГ «Любисток»
  Дякуємо нашому офіційному партнеру-дистриб'ютору ТОВ «Компанія Агронова» за підтримку проекту!
  Чому аграрії обирають Цимоксил?

  цимоксаніл, 300 г / кг
  флутриафол, 210 г / кг

  цимоксил замовити, цимоксил

  Двокомпонентний новітній фунгіцид проти пероноспорозу і інших грибів всіх класів, з потужним стоп-ефектом та тривалим захисним ефектом

  цимоксил

  Відмінний контроль грибів всіх класів
  Потужний стоп-ефект
  та тривалий захисний ефект
  Профілактична, лікувальна та трансламінарна дія
  Висока окупність внесення

  Більшість фунгіцидів контролюють тільки
  справжні гриби.


  Унікальність Цимоксилу – у відмінному контролі всіх класів грибів. В основі рецептури препарату Цимоксаніл – унікальна діюча речовина, яка контролює несправжні гриби на соняшнику та сої. При цьому флутриафол забезпечує відмінний контроль справжніх грибів.

  Відмінний контроль грибів всіх класів

  Швидкий стоп-ефект та тривалий захисний ефект

  Цимоксаніл за 1 год проникає до рослинної тканини і знищує патоген, що почав розвиватись, навіть через 1–2 дні після зараження.

  Профілактична, лікувальна та трансламінарна дія

  На прикладі соняшника:
  При урожайності 3,5 т/га, ціні 13 000 грн/т *
  Запланований дохід з 1 га: 45 500 грн


  Висока окупність внесення

  * ціни акутальні на 5.11.2020