Блог

Інсектицидний захист ріпаку в період бутонізації/до початку цвітіння

Схеми захисту
Прихованохоботник, оленка волохата, ріпаковий квіткоїд вже активно шкодять посівам ріпаку. Кого ще бачили в полях агрономи АХТ та про варіанти інсектицидного захисту у фазах бутонізації та до початку цвітіння – розповідаємо далі.

undefined

Найпоширеніші шкідники ріпаку цього сезону:

Ріпаковий квіткоїд (Meligethes aeneus F.)
undefined
Ріпаковий листоїд (Entomoscelis adonidis)
undefined
Великий ріпаковий прихованохоботник
undefined

Інсектицидний захист ріпаку у фазі бутонізації - до початку цвітіння


undefined

Ми рекомендуємо:

Завдяки поєднанню двох діючих речовин з групи піретроїдів та неонікотиноїдів вдається отримати тривалий період захисної дії та швидкий стоп ефект проти шкідників.- коментує агроном-консультант Південного регіону Тарас Вітошинський.

Через несприятливі умови навколишнього середовища рослини ріпаку мають щільний восковий наліт, тому рекомендовано використання АгроПАВ Екстра разом з інсектицидними препаратами для підвищення проникності препарату в рослину.

Інсектицидний захист ріпаку у фазі початок цвітіння


undefined

Рекомендована схема захисту:

Якщо спостерігається велика кількість шкідників на ріпаку, радимо провести повторну обробку Асистент 0,12 кг/га + АгроПАВ Екстра (100 мл/150-200 л води)
Асистент поглинається рослиною і рухається по всім її частинам. Тому ефект від застосування проявляється на необроблених частинах рослини. Шкідники гинуть, як від безпосереднього контакту з препаратом, так і від поїдання оброблених частин рослини. Препарат проявляє дію на дорослих комах, личинки та яйця в залежності від виду комах.
Асистент малотоксичний для бджіл та корисної ентомофауни (за дотримання регламенту застосування у період цвітіння культури та льоту бджіл).

undefined

❗️ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

Застосовувати препарат Асистент із збільшеними нормами потрібно виключно у нічні години!
Звертайте увагу на інші препарати у баковій суміші з Асистентом. Перевірте, чи вони є безпечними для бджіл в період початку цвітіння культури.
Компанія АХТ дбає про навколишнє середовище і корисну ентомофауну, тому рекомендуємо – використовуйте засоби захисту рослин в рекомендованих нормах в регламентований час.

undefined