Блог

Бренд «Агрохімічні технології» продовжує забезпечувати аграріїв ЗЗР

Війна в Україні Події
«Агрохімічні технології» готові забезпечити засобами захисту аграріїв, які вже почали та починають весняно-польові роботи.

Наша команда місяць працює в умовах війни в особливо інтенсивному режимі. Робимо все можливе і неможливе для того, щоб ви отримали необхідні продукти вчасно.

Відповідаємо на головні питання.

🔹 Доступність та безпека продукції
- склади АХТ продовжують працювати у регіонах, де немає активних бойових дій,
- центральний офіс та склад переїхали на безпечну територію, щоб забезпечити неперервність відвантажень;
- забезпеченість препаратами для ранніх весняних обробок – на високому рівні,
- ми продовжуємо працювати над тим, щоб ви отримали якомога ширший асортимент засобів захисту АХТ, незалежно від обставин.

🔹 Доставка продукції
Партнери-дистриб’ютори працюють у штатному режимі на більшості територій (за виключенням місць проведення бойових дій) і забезпечують доставку препаратів до ФГ з регіональних складів.

🔹 Умови сплати та додаткове кредитування
Умови сплати визначаються дистриб’ютором. Наразі уряд забезпечує доступність критично важливих ресурсів для посівної та дає можливість отримати кредит під 0%, що актуально і для закупівлі ЗЗР у дистриб’ютора на умовах передплати.
https://minagro.gov.ua/news/uryad-zatverdiv-zmini-do-nadannya-finansovoyi-derzhavnoyi-pidtrimki-agrariyam-pid-chas-posivnoyi-roman-leshchenko

🔹 Агрономічний супровід
Агрономічна служба АХТ змінює режим роботи – відтепер всі агрономи бренду надають телефонні агрономічні консультації для аграріїв.
Щоб отримати консультацію, телефонуйте до адміністратора агрономічної служби Тетяни – 0800 33 01 70. Вона підключить вас до вільного агронома у вашому регіоні.