Тест-драйв Цимоксилу:
ФГ «Шарм-ОМ»
Вінницька обл., Жмеринський р-н, с. Дубова
Фермерське господарство "Шарм-ОМ" розташоване у Жмеринському районі. На посівах соняшнику у червні були виявлені перші прояви пероноспорозу, спричиненого надмірною вологістю та перепадами температур. Для єдиного фунгіцидного захисту від ппероноспорозу господарство обрало препарат із нової лінійки бренду АХТ – Цимоксил, який вже другий рік поспіль доводить свою ефективність у різних регіонах України.


З кожним роком ФГ отримує все більші й більші показники врожайності: у 2019 році - 4,2 т/га, у 2020 - 4,5 т/га. Цьогоріч власник господарства, Михайло Огренчук, прогнозує отримати ще більшу врожайність. Як та який вирішальний фактор вплинув на вибір фунгіцидного захисту читайте далі.


Фунгіцидний захист
Особливості поля:
 • Ґрунт: опідзолені ґрунти переважно на лесових породах, які сприяли потужному живленню культури, завдяки природній родючості.
 • Нестабільний клімат: засуха, на зміну якій прийшли сильні та часті дощі, відносно високий рівень вологи, перепади температур.
 • Ураження пероноспорозом на перших фазах розвитку.
Олександр Конопацький
  «Втрати від пероноспорозу на нестійких гібридах і без захисту можуть досягати 100%. Рослина виростає 15-20 см, вона вся вкрита білими плямами, гриби вражають, формується маленька квіточка і все. Рослини вище колін не виростають. Звісно, за такої інтоксикації вони не формують ніякого врожаю, тому важливо вчасно реагувати»
  Агроном-консультант бренду АХТ
  Дякуємо нашому офіційному партнеру-дистриб'ютору ТОВ "Сакура Агро" за підтримку проекту!
  Господарство здійснило один фунгіцидний захист препаратом Цимоксил у фазі зірочки, бо немає висококліренсного обприскувача – неможливо зайти у більш пізні фази розвитку.

  Власник ФГ вже другий рік поспіль довіряє захист своїх посівів фунгіциду Цимоксил.
  Цимоксил – препарат, що з'явився в портфоліо бренду "Агрохімічні технології" (АХТ) в минулому році як універсальне рішення проблеми пероноспорозу, та вже встиг довести свою ефективність у різних регіонах України. Це новітній двокомпонентний фунгіцид з потужним стоп-ефектом та тривалим захисним ефектом.

  Унікальність Цимоксилу – у відмінному контролі всіх класів грибів. В основі рецептури препарату цимоксаніл – саме та унікальна діюча речовина, яка контролює пероноспороз. При цьому флутриафол забезпечує відмінний контроль справжніх грибів.


  Результат обстеження: фунгіцидний захист впорався зі своїм завданням - захистом посівів від розвитку хвороб. Про відмінний результат препарату свідчить стан листків соняшнику. На верхніх ярусах культури хвороби відсутні. На нижніх листках соняшнику під час обстеження було виявлено поодинокі прояви захворювань, які не поширилися далі на верхні яруси. Це пояснюється відмиранням листків через їхню затіненість.
  Результат обстеження сусіднього поля: ми спостерігаємо результат роботи неправильно підібраної фунгіцидної технології, хвороба уразила майже все поле.


  Наявність здорової вегетативної маси дала змогу рослинам краще розкрити потенціал врожайності, навіть в умовах посухи.
  Детальніше про ситуацію на даному полі, дивіться у відео:
  Обстеження поля соняшнику
  09.07.2021 р.
  Урожайність:
  Ср. урожайність
  по району:

  1,8 т/га
  1,5 т/га
  Олександр Конопацький
   «Основні листки, які дають фотосинтетичну енергію та впливають на накопичення пластичних речовин, є здоровими. Препарат Цимоксил запобіг розвитку та поширенню грибкових захворювань, не дивлячись на те, що вносився один раз»
   Агроном-консультант бренду АХТ
   Детальніше про ситуацію на даному полі, дивіться у відео:
   Дякуємо нашому офіційному партнеру-дистриб'ютору ТОВ "Сакура Агро" за підтримку проекту!
   Чому аграрії обирають Цимоксил?

   цимоксаніл, 300 г / кг
   флутриафол, 210 г / кг

   цимоксил замовити, цимоксил

   Двокомпонентний новітній фунгіцид проти пероноспорозу і інших грибів всіх класів, з потужним стоп-ефектом та тривалим захисним ефектом

   цимоксил

   Відмінний контроль грибів всіх класів
   Потужний стоп-ефект
   та тривалий захисний ефект
   Профілактична, лікувальна та трансламінарна дія
   Висока окупність внесення

   Більшість фунгіцидів контролюють тільки
   справжні гриби.


   Унікальність Цимоксилу – у відмінному контролі всіх класів грибів. В основі рецептури препарату Цимоксаніл – унікальна діюча речовина, яка контролює несправжні гриби на соняшнику та сої. При цьому флутриафол забезпечує відмінний контроль справжніх грибів.

   Відмінний контроль грибів всіх класів

   Швидкий стоп-ефект та тривалий захисний ефект

   Цимоксаніл за 1 год проникає до рослинної тканини і знищує патоген, що почав розвиватись, навіть через 1–2 дні після зараження.

   Профілактична, лікувальна та трансламінарна дія

   На прикладі соняшника:
   При урожайності 3,5 т/га, ціні 13 000 грн/т *
   Запланований дохід з 1 га: 45 500 грн


   Висока окупність внесення

   * ціни акутальні на 5.11.2020