Тест-драйв Цимоксилу:
ТОВ «Прайм Агро»
Вінницька обл., м. Вінниця
Фермерське господарство "Прайм Агро" розташоване поблизу Вінниці. До його земельного банку входять землі, які ще минулого сезону були під пасовищем, а цього року кинули безліч викликів фермерам. Відсутність опадів взимку та інтенсивні дощі навесні - не весь перелік того, з чим довелося зіштовхнутися аграріям. Які виклики стояли перед власниками господарства та дистриб'юторами, та які ЗЗР допомогли господарству вирішити проблеми читайте далі!
Фунгіцидний захист
Особливості поля:
 • Ґрунт: суглинок із високим вмістом піску, який у поєднанні з відсутністю опадів перед посівною не забезпечив ґрунт потрібною кількістю вологи. Як наслідок - господарство прийняло рішення про посів 55 тис. нас./га.
 • Попередник: необроблене пасовище.
 • Погодні умови: суха і тепла зима, інтенсивні опади після посівної.
 • Початкові симптоми ураження захворюваннями: септоріоз, альтернаріоз, фомоз, фомопсис.
Василь Гура
  "Зазвичай, перше фунгіцидне внесення ми проводимо з профілактичною метою, щоб не допустити розвиток можливих хвороб. Проте інтенсивність опадів та їх частота після посіву культури завадили нам вчасно розпочати як гербіцидний, так і фунгіцидний захист. Соняшник після опадів почав зростати швидко, й у зв'язку з цим, перший фунгіцидний захист ми провели у фазі зірочки."
  Директор ТОВ "Прайм Агро"
  Соняшник посіяно на суглинкових ґрунтах із переважною частиною піску. Суглинкові ґрунти у своєму складі мають велику кількість поживних речовин, які сприяють вирощуванню різних культур. Проте, зважаючи на наявність піску на даному полі та його характеристики (легкість руйнації, підвищена повітропроникність), а також посушливі умови восени та безопадну зиму, навесні запас вологи у ґрунті був мінімальним.

  Попередника соняшнику на цьому полі не було, адже раніше ця ділянка була пасовищем, тобто поле ще не вироблене. Однією з особливостей таких ділянок є те, що перед обробітком землі господарство стикнулося з проблемою високого рівня забур'яненості.


  Дякуємо нашому офіційному партнеру-дистриб'ютору ТОВ "Прайм Агро" за підтримку проекту!
  Фунгіцидний захист відбувався шляхом внесення Цимоксилу у нормі 0,6 кг/га. Фунгіцид знешкодив грибкові захворювання , які вже почали розвиватися на листках соняшнику (септоріоз, пероноспороз тощо), та не дав їм вразити решту культури.


  Результат обстеження: фунгіцидний захист впорався з основною метою - зупинення розвитку ряду хвороб. Про це свідчить порівняння станів соняшнику на полі та на його контрольній ділянці. На контрольній ділянці під час обстеження було виявлено, що соняшник повністю вражений низкою хвороб, серед яких: септоріоз, альтернаріоз, фомоз, фомопсис та ін.. Там, де Цимоксил був внесений, вражені інфекціями нижні листки відпали, а стан середніх та верхніх, які впливають на ефективність і налив соняшника в фазу цвітіння - цілком задовільний.


  Результат обстеження сусіднього поля: ми спостерігаємо результат роботи неправильно підібраної фунгіцидної технології, хвороба уразила майже все поле.


  Наявність здорової вегетативної маси дала змогу рослинам краще розкрити потенціал врожайності, навіть в умовах посухи.
  Детальніше про ситуацію на даному полі, дивіться у відео:
  Обстеження поля соняшнику у фазі цвітіння
  28.07.2020 р.
  Урожайність:
  Ср. урожайність
  по району:

  1,8 т/га
  1,5 т/га
  Детальніше про ситуацію на даному полі, дивіться у відео:
  Результати ТОВ «Прайм Агро»
  Дякуємо нашому офіційному партнеру-дистриб'ютору ТОВ «Прайм Агро» за підтримку проекту!
  Чому аграрії обирають Цимоксил?

  цимоксаніл, 300 г / кг
  флутриафол, 210 г / кг

  цимоксил замовити, цимоксил

  Двокомпонентний новітній фунгіцид проти пероноспорозу і інших грибів всіх класів, з потужним стоп-ефектом та тривалим захисним ефектом

  цимоксил

  Відмінний контроль грибів всіх класів
  Потужний стоп-ефект
  та тривалий захисний ефект
  Профілактична, лікувальна та трансламінарна дія
  Висока окупність внесення

  Більшість фунгіцидів контролюють тільки
  справжні гриби.


  Унікальність Цимоксилу – у відмінному контролі всіх класів грибів. В основі рецептури препарату Цимоксаніл – унікальна діюча речовина, яка контролює несправжні гриби на соняшнику та сої. При цьому флутриафол забезпечує відмінний контроль справжніх грибів.

  Відмінний контроль грибів всіх класів

  Швидкий стоп-ефект та тривалий захисний ефект

  Цимоксаніл за 1 год проникає до рослинної тканини і знищує патоген, що почав розвиватись, навіть через 1–2 дні після зараження.

  Профілактична, лікувальна та трансламінарна дія

  На прикладі соняшника:
  При урожайності 3,5 т/га, ціні 13 000 грн/т *
  Запланований дохід з 1 га: 45 500 грн


  Висока окупність внесення

  * ціни акутальні на 5.11.2020