Препарати АХТ, внесені у сезоні 2021 дронами
кейси
Господарства випробовували внесення препаратів АХТ дронами одразу у виробничих масштабах – сезон не залишив інших варіантів. У такому режимі отримали досвід внесення більшості продуктів бренду.

СЕ. Бакова суміш ефективно бореться з основними проблемами зернових та сої, до яких належать: іржа, гельмінтоспоріоз, септоріоз листя зернових та пероноспороз сої.
КЕ. Контролює найпоширеніші хвороби зернових, серед яких: жовта іржа, борошниста роса, піренофороз, стеблова іржа, септоріоз листя.
СЕ. Ефективний проти найпоширеніших хвороб зернових: жовта іржа, борошниста роса, гельмінтоспоріоз, септоріоз листя зернових. Окрім цього контролює борошнисту росу буряку та фузаріоз сої, а також церкоспороз на обох культурах.
КС. Запобігає поширенню бурої іржі та борошнистої роси на зернових, а також контролює церкоспороз буряку та альтернаріоз.
КС. Контролює найпоширеніші хвороби основних с/г культур: жовта іржа, фузаріоз колосу, септоріоз листя зернових та соняшнику, фомоз ріпаку.
КС. Бакова суміш ефективна проти бурої іржі, фомозу й фомопсису соняшнику, а також альтернаріозу.
РК. Препарат ефективний для часткового знищення бур'янів, а також підсушування насіння й десикації рослин.
РК. Десикант контактної дії, ефективний проти високого рівня забур'яненості посівів. Завдяки високій концентрації, у короткі терміни готує посіви до збору, підсушуючи насіння та рослини.
КС. Ефективний проти злакової попелиці, пшеничного трипса, личинки п'явиці, прихованохоботника ріпакового.
Результат внесення агродронами десиканту Регістан Ультра
ТОВ "Володарка-Комбікорм" вже не один рік використовує для обробітку своїх посівів препарати бренду АХТ. Цього сезону ФГ масово почало використовувати внесення ЗЗР дронами. Процес десикації - не виняток. Для підготовки посівів до жнив господарство обрало десикант Регістан Ультра, 1,2 л/га із нової лінійки препаратів. Власник сервісної компанії AGRONIX, Микола Черняк, перед початком сезону протестував не один десикант із різними концентраціями та різних виробників та зробив свій вибір на користь Регістана Ультра. Як відбувався процес десикації та чим дрони краще за обприскувачі - вже у новому відео.
Сервісна компанія AGRONIX вийшла на ринок у 2021 році. Завдяки співпраці з провідними виробниками агродронів, компанія використовує лише оригінальне обладнання та програмне забезпечення. Перш ніж розпочати свою роботу, AGRONIX досліджували внесення ЗЗР за різних умов та експериментували з внесеннями препаратів різних препаративних форм та концентрацій.

20
40+
100 000+
коптерів DJI
внесених препаратів
оброблених га
Микола Черняк
CEO
AGRONIX
(до 2024 - Кроптер)
+380 (98) 20 60 007
+380 (99) 20 60 007
https://agronix.com.ua
Дронщиків багато, експертів – одиниці