Препарати АХТ, внесені у сезоні 2021 дронами
кейси
Господарства випробовували внесення препаратів АХТ дронами одразу у виробничих масштабах – сезон не залишив інших варіантів. У такому режимі отримали досвід внесення більшості продуктів бренду.

Результат внесення агродронами десиканту Регістан Ультра
ТОВ "Володарка-Комбікорм" вже не один рік використовує для обробітку своїх посівів препарати бренду АХТ. Цього сезону ФГ масово почало використовувати внесення ЗЗР дронами. Процес десикації - не виняток. Для підготовки посівів до жнив господарство обрало десикант Регістан Ультра, 1,2 л/га із нової лінійки препаратів. Власник сервісної компанії Кроптер, Микола Черняк, перед початком сезону протестував не один десикант із різними концентраціями та різних виробників та зробив свій вибір на користь Регістана Ультра. Як відбувався процес десикації та чим дрони краще за обприскувачі - вже у новому відео.
Сервісна компанія Кроптер вийшла на ринок у 2021 році. Завдяки співпраці з провідними виробниками агродронів, компанія використовує лише оригінальне обладнання та програмне забезпечення. Перш ніж розпочати свою роботу, Кроптер досліджували внесення ЗЗР за різних умов та експериментували з внесеннями препаратів різних препаративних форм та концентрацій.

20
40+
50 000+
коптерів DJI
внесених препаратів
оброблених га
Микола Черняк
Co-founder
Кроптер
+380 (50) 2000-159
+380 (96) 2000-159
+380 (93) 2000-159
https://cropter.com.ua/
Дронщиків багато, експертів – одиниці