Блог

Фунгіцидний захист соняшнику

Схеми захисту Хвороби

Фунгіцидний захист соняшнику


Нарешті аграрії дочекалися дощів. Але висока вологість повітря та низька температура, є ідеальними умовами для розвитку багатьох патогенів, особливо пероноспорозу.

Небезпечні хвороби соняшнику:

undefined
undefined
undefined
undefined
undefined
Більшість фунгіцидів борються тільки зі справжніми грибами. Якщо є ризик ураження несправжніми грибами (волога і холодна погода), то важливо підібрати відповідний препарат, що контролює гриби різних класів.

undefined

На жаль, вчасно виявити хворобa у іноді не вдається, а от справцювати превентивно завжди правильне та раціональне рішення.

Агрономічна служба АХТ рекомендує суміш:

Цимоксил у нормі 0,5 л/га + АгроПав Екстра 0,05-0,1% розчин

undefinedЧому саме Цимоксил?


1.Відмінно контролює і несправжні гриби (пероноспороз та інші), і справжні гриби


Більшість фунгіцидів борються тільки зі справжніми грибами.
Унікальність Цимоксилу – у відмінному контролі всіх класів грибів. В основі рецептури препарату. Цимоксаніл – унікальна діюча речовина, яка контролює несправжні гриби на соняшнику та сої. При цьому флутриафол забезпечує відмінний контроль справжніх грибів.2. Швидкий стоп-ефект та тривалий захисний ефект


3. Профілактична, лікувальна та трансламінарна дія

Цимоксаніл за 1 год проникає до рослинної тканини і знищує патоген, що почав розвиватись, навіть через 1–2 дні після зараження.

Практичне застосування Цимоксил на демо ділянках АХТ


Препарат Цимоксил 0,5 кг/га + Агропав Екстра 0,1 л/га (вилив 200л/га) був застосований у господарстві Вінницької області у фазі 12-ти листків культури. На фото нижче фаза соняшнику – початок цвітіння. Ми бачимо повний контроль хвороб на листках всіх ярусів. На контролі був прояв хвороб: фомопсис, септоріоз та альтернаріоз. Найвищу ефективність на даній ділянці з поміж конкурентних препаратів по даних хворобах показав саме Цимоксил. – коментує керівник агрономічної служби АХТ, Сергій Богомаз.

На фото нижче соняшник, який був оброблений Цимоксилом + Агропав Екстра. Видно, що рослина здорова та скидає нижні листки на які не попадає світло.

undefined

Детальніше обговорювали фунгіцидний захист соняшнику за умов цього травня та наявних препаратів дивиться у відеозаписі нижче.