Офіційна позиція компанії Агрохімічні Технології щодо створення УКАЗ

Проблема порушення регламентів застосування ЗЗР в Україні стає гострішою з кожним роком. Частішають випадки стихійної утилізації тари з-під пестицидів та непридатної хімії, порушуються правила транспортування пестицидів, відсутній дієвий контроль за розповсюдження фальсифікованих та контрафактних ЗЗР. В результаті – масова загибель бжділ, отруєння р. Рось, і безліч інших випадків, які не отримали розголосу в ЗМІ.

Ситуація тривожна, але не безвихідна. Основною причиною проблем є не самі пестициди, а недотримання правил їх застосування. Налагодивши регулювання – забезпечимо безпечне і взаємовигідне співіснування сільгоспвиробників, бджолярів та всіх громадян України.

Соціально відповідальні імпортери та виробники ЗЗР створили Громадську Спілку «Український контроль аграрного захисту». До об’єднання увійшли всі українські виробники та ключові імпортери ЗЗР: «КОМПАНІЯ АГРОХІМІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ», «АЛЬФА СМАРТ АГРО», «ТОРГОВИЙ ДІМ «АГРОСФЕРА», «ТОРГОВИЙ ДІМ «НЕРТУС», «УКРАВІТ АГРО», «ХІМАГРОМАРКЕТИНГ» та інші.

УКАЗ працюватиме над посиленням обізнаності, контролю та запровадженням ефективних заходів впливу на порушників законодавства у сфері роботи із пестицидами.

У питаннях здоров’я та екології немає поняття конкуренції. Об’єднуємось заради найважливішого!
ALFA Smart Agro Ukravit Компания Агросфера Нертус Хімагромаркетинг

Запрошуємо всіх відповідальних представників аграрного ринку долучитися до об’єднання.