Гербіциди на кукурудзу

Через холодну весну багато господарств зіштовхнулися з проблемою ґрунтових заморозків. І виникло питання - який гербіцид краще застосувати?

За таких умов можуть виникнути 2 варіанти подій: або грунтовий гербіцид спрацює лише частково, або страховий гербіцид не впорається з другою хвилею бур’янів.

Як підібрати гербіцид, який буде мати і ґрунтову дію, і знищить всі бур’яни на початковому етапі - читайте далі!

Якщо через дощі та похолодання немає можливості використати Толазин як ґрунтовий гербіцид, його використовують як страховий гербіцид у фазі 3-5 листків кукурудзи у нормі 4,0 - 4,5 л/га. За цієї умови період захисної дії подовжується аж до викидання волоті.

 

 

 

За умов дощової погоди та нестабільної температури застосовуйте Толазин як до сходів у нормі 4,0-4,5 л/га, так і у фазу 3-5 листків кукурудзи. 

Зверніть увагу! При досходовому внесенні потрібно, щоб була ґрунтова волога для максимальної ґрунтової активності гербіциду.

 

Також можливий варіант застосування на кукурудзі Пропазоксу. Він гнучкий в застосуванні: його можна застосовувати як до сходів у нормі 2,0-3,0 л/га так і у фазу 3-4 листка кукурудзи.

Він містить інноваційний ад’ювант, що забезпечує високу стійкість і рівномірне розподілення препарату в грунті. Ад’ювант надає посилений гербіцидний ефект та забезпечує мінімальну фітотоксичність.

Особливо актуально застосовувати даний гербіцид, якщо поле засмічене однорічними злаковими бур'янами.

 

Якщо на момент посіву на полі присутні дводольні бур’яни - рекомендуємо використати бакову суміш Пропазокс 2,0 л/га + Дисулам 0,4-0,5 л/га.

Ця схема забезпечить грунтову активність проти однорічних злакових та деяких дводольних бур'янів і знищить вегетуючі дводольні однорічні та багаторічні бур'яни.  

 

Але є ситуації, коли погодні умови або інші організаційні фактори не дають змоги застосувати основні (ґрунтові) гербіциди. Це призводить до того, що росте цілий “букет”: дводольні, злакові, однорічні та багаторічні бур'яни. І боротися з ними потрібно терміново! У такому випадку найбільш поширеною і доцільною є бакова суміш Мілафорт 1,2 л/га + Дисулам 0,6 л/га.

 

Препарати використовуються на кукурудзі у фазі 3-7 листка культури. Застосування даної бакової суміші дозволяє за одне внесення знищити переважну більшість однорічних та багаторічних злакових і дводольних бур'янів у посівах кукурудзи.

Дисулам ефективний проти проблемних дводольних бур'янів, які не контролюються Мілафортом. Мілафорт контролює переважну більшість злакових бур'янів. Дана схема підтвердила свою ефективність на практиці у багатьох господарствах.


 

Шукайте в каталозі АХТ детальні рекомендації щодо:

  • застосування препарату,

  • вплив рH води на ефективність препарату,

  • норми внесення залежно від типу ґрунту.

Щоб переглянути схему захисту кукурудзи натисніть на картинку.