Ад’ювант - зайві витрати чи економія?

АгроПАВ Екстра-органо-сіліконовий Ад’ювант нового покоління, який покращує дію пестицидів.

Дія АгроПАВ Екстра спрямована на покращення роботи пестицидів, збільшення куту поверхневого натягу. Покращення змочування поверхні бур'янів та проникнення гербіцидів. АгроПАВ Екстра успішно може використовуватися  не тільки з гербіцидами, але й з фунгіцидами, інсектицидами та десикантами.

Ад'ювант забезпечує змочування як поверхні, так і нижньої частини  листка в тому числі у важкодоступних місцях з товстим шаром воскового нальоту та опушуванням рослини.
Застосування Ад'юванту  за несприятливих умов (посуха, низькі температури, закриті устя листків) дозволяє пестицидам виконати свої завдання.

ПАР складається з двох частин гідрофільної та липофільної, що дає змогу якісно змочувати листові поверхні всіх видів бур'янів не залежно від показників змочуваності.
При дощовій погоді Ад'ювант забезпечує швидке проникнення у рослину, і вже через півгодини не змивається дощем, а препарат виконує свою основну функцію. 

ПАР транспортує пестициди в місце призначення.
Застосування АгроПАВ Екстра забезпечує:

  •        Збільшення ефективності застосування пестицидів та добрив
  •        Відмінний результат при роботі в стресових умовах
  •        Оптимальні норми внесення пестицидів не зменшують ефективності їх роботи

З препаратами, що мають діючу речовину на основі сульфонілсечовин (Гренадер, Гренадер Максі, Танаїс, Сульфоніл)  використання АгроПАВ Екстра є, на наш погляд, обов'язковим.